Poradenství a další služby

Individuální poradenství se zaměřením na práci s tělem a psychosomatické obtíže

Poradenství zaměřené na aplikaci celostního přístupu ke každodennímu životu dle pravidel tradiční čínské medicíny, principů somatické psychoterapie a uvědomování si vlastního těla ve vztahu k našim stereotypům a každodenním životním situacím.

Fonoforéza

Ošetření shiatsu je v indikovaných případech kombinováno s použitím ladiček – fonoforézy, neboli tónové akupunktury, kdy se na akupunkturní body přikládají vibrující ladičky, dochází tak k uvolňování napětí svalového i nervového včetně uvolňování energetických blokád. Vhodné při bolestech páteře, kloubů, hlavy a pro uvolnění stresu.

Tygrování

Tygrování je metoda tepelné a dynamické stimulace pomocí  speciálních kovových tyčinek, do kterých se vkládají hořící tyčinky se směsi bylin. Tyčinky mají v místě dotyku s tělem dírku, kterou prochází teplo a kouř a je možné tak účinně stimulovat akupunkturní body a dráhy. Toto ošetření je vhodné především pro eliminaci Vlhka a Chladu. Díky prohřívání dochází ke stimulaci krevního oběhu a lymfy, tudíž je ošetření vhodné např.  také pro uvolnění svalů, rozvolnění stagnace trávení či pro zmírnění otoků.

Sportovní a rekondiční masáž

Klasická  a relaxační masáž v kombinaci s aplikací esenciálních olejů.